Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 40 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Baktérie rodu Bacillus
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu

Potrebujete poradiť?

Molnárová Marcela
Molnárová Marcela
+421 949 790 882 (Po-Pia, 8-16 hod.)
01.11.2021

Baktérie rodu Bacillus

Bacillus subtilis 

Baktérie rodu Bacillus vykonávajú v prírodnom prostredí mnoho rôznych funkcií vrátane dvoch veľmi dôležitých pre zdravie ľudí a zvierat - schopnosť selektívne inhibovať rast a vývoj škodlivých baktérií a plesní, ako aj schopnosť stabilizovať imunitu na najoptimálnejšej úrovni.

Zo všetkých odrôd rodu Bacillus vedci identifikovali najvhodnejšie baktérie na tento účel a transformovali ich na štandardy priemyselných kmeňov. Vlastnosti týchto baktérií sa reprodukujú počas procesu replikácie pri výrobe liekov. Rad produktov Vetom je založený na týchto baktériách a je vyrobený pre regeneráciu ľudí, zvierat a vtákov.

Životnosť baktérii

Baktérie v tráviacom trakte nie sú viac ako 30 dní, po ktorých sa prirodzene extrahujú. Baktérie tohto druhu sa nezničia v žalúdku, pretože forma spór je vysoko odolná voči účinkom žalúdočnej šťavy. 

V ústach, v tenkom a hrubom čreve sa transformujú do vegetatívnej formy a začínajú sa množiť a produkovať prostredie biologicky aktívnych látok, pod vplyvom ktorých je rast a vývoj hnilobnej, patogénnej a podmienene patogénnej mikroflóry pozastavený. 

Proces regenerácie baktérií lacto a bifidus, E. coli a ďalších mikroorganizmov, ktoré tvoria normálnu flóru tráviaceho traktu, sa znovu aktivuje, čím sa zabezpečí jeho optimálne fungovanie. 

Schopnosť inhibovať rast a vývoj relevantných baktérii pre mikroflóru tráviaceho traktu je implementovaná týmito druhmi hlavne vďaka schopnosti produkovať polyénové antibiotiká - bacitracíny a liheniforminy. Supresia sa uskutočňuje priamym antagonizmom voči infekčným agens a nepriamo prostredníctvom optimalizácie fungovania ľudskej a zvieracej imunity. 

Zaznamenali sme prítomnosť priameho antagonizmu voči relatívne veľkému množstvu infekčných mikroorganizmov u ľudí a zvierat, ako sú Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Salmonella enteritidis, Salmonella sp., Salmonella choleraesuis, Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris, Candida albicans, Klebsiella pneumoniae, Citrobacter freundii, Morganella morganii, Yersinia enterocolitica, Shigella sonnei, Enterobacter agglomerans. 

Nový výskum v tejto oblasti pokračuje rozširovaním zberu mikroorganizmov.

Bacillus amyloliquefaciens

Použitie produktov zo série Vetom je žiaduce pre všetkých , zdravých aj chorých. Príjem zdravých organizmov znižuje riziko vzniku akejkoľvek choroby. Príjem počas choroby vedie k tomu, že proces regenerácie nie je príliš dlhý a je neškodný. Neboli zaznamenané žiadne negatívne škodlivé následky užívania produktov zo série Vetom. Okrem toho neexistuje miesto pre škodlivé následky. V zásade sa zaoberáme rovnakými baktériami, ako boli ľudia a zvieratá v priebehu evolúcie v kontakte. 

Analógy týchto baktérií sú prítomné všade a sú prítomné vo vode, pôde a rastlinách. S nápojmi a jedlom, sa pravidelne dostávali do čreva, ako aj s vodou, prachom a nečistotami na koži, vlasmi alebo telesnou dutinou prenikli telá priamo cez rany. Divoké kmene baktérií Bacillus vykonávali v tele rovnakú funkciu ako baktérie obsiahnuté v súčasnej sérii produktov "Vetom" a "Bioseptin". Jediný mierny rozdiel je v baktériách používaných v liekoch. Naše bakteriálne kmene zaručujú "správnu" kvalitu a vylučujú "prevládajúci" faktor prírody. 

Produkty zo série "Vetom" a "Bioseptin" obsahujú technológie na korekciu mikrobiálnych zložiek, ktoré ovplyvňujú imunitu ľudí a zvierat, ktoré sa v priebehu miliónov rokov vývoja vyvinuli v prírode pre túto konkrétnu prácu. Vývojári objavili mechanizmus pôsobenia prirodzeného procesu. Tieto poznatky sa využívajú na vývoj probiotik novej generácie.

Použitie Vetom zníži poškodenie antibiotík a pomôže obnoviť vaše telo.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk